Boomerang-17.díl

31. března 2010 v 18:34 | Vivi

Ráno mi přišla SMS od Melánie.Chtěla se se mnou sejít.Vrtalo mi hlavou,kde vzala moje číslo,ale zvědavost mi nedala a tak jsem hned z rána chystala Booma k jízdě.Vesele do mně strkal čumákem při sedlání a vypadal že se moc těší.
Nasedla jsem na něho a mlaskla jsem.Boom se rozešel a já se párkrát zavrtěla v sedle,než jsem se pohodlně usadila.Kopyta dopadala na zem v pravidelném rytmu a štěrk na cestičce křupal v rytmu.Slunce se vyhupovalo nad horizontem a jemně osvětlovalo spící vesničku.
Scházela jsem točité úbočí kopce a žaludek mi začal dělat kotrmelce.Boom to asi vycítil a napjal svali.Mel stála u startu dráhy a za ní stál kůň oříškové barvy.
Když jsem sesedávala,probodávala jsem ji pohledem.Stoupla jsem si vedle Booma a opřela se o jeho bok.Potřebovala jsem podepřít.Neklidně přešlapovala a já čekala až sputí.

"Chci se ti upřímně omluvit.Nevím v jakém zápalu jsem tak jednala.Nepřemýšlela,jen jsme potřebovala ty peníze.Stydím se za to všechno.Kamarádky?"řekla Mel a podívala se na mě.
Rozpačitě jsem přešlapovala na místě."Nečekej že ti odpustím hned,ale mohli bychom to zkusit."řekla jsem jí a usmála se.Vše vypadalo v pořádku.Ale zase ne na dlouho.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama