Boomerang-4.díl

31. března 2010 v 16:38 | Vivi


Bylo dopoledne a já jsem vyjížděla s Boomem na vyjížďku.Včera mi teta doporučila Houstunův Maják,asi 10 kilometrů od vesnice.Bomm šel živím krokem,byl rád že jde ven.Já jsem se taky těšila...Za chvíly jsme projeli koem crooss dráhy a asi po 30 minutách klusem jsme byli kousek od moře.Cítila jsem slaný vzduch.
Pracovním cvalem jsme cválali kolem moře a já jsem se cítila nepopsatelně šťastná.Cítila jsem vyrovnaný dech Boomma.Měl dobrou kondici,hodně jsme trénovali a měl dobrý cvičební plán.Za chvíly jsem ho pobídla do trysku.
Ta euforie,která mě svírala byla nepopsatelná.Byla jsem snad nejšťastnější člověk na světě a měla jsem nejlepšího koně,jakého jsem si mohla přát...V dáli jsem viděla maják.
Zpomalili jsme do klusu a jeli jsme k majáku.První dojem byl ohromující.Maják byl krásný,natřen bílou barvou,která svítla na míle daleko.Cestička k němu,byla lemovaná lavičkami,prostě udělaných kmenů stromů.Na jedé lavičce spal hllídač.Potichu jsem přijela,uvázala Boomma a šla jsem se zahledět do dáli.
Dívala jsem se na jiskřivou hladinu moře.Zaplavil mě uvolňující pocit svobody.Po tváři mi stekla slza.Slza štěstí.posadila jsem se.Boomm se odvázal a přišel ke mně.Polžil mi hlavu na rameno a já jsem ho podrbala za ušima.Slastně přivřel oči.Nasedla jsem.Myslela jsem si,že dešek nic nepřekazí,ale osud rozhodl jinak...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama