Boomerang-6.díl

31. března 2010 v 16:40 | Vivi

Probudila jsem se po poledni.Vyběhla jsem ven.Nemohla bych celý den sedět a tak jsem mylsela že pro mě budou mít nějakou práci."Dobré ráno."pozdravili jsme se se stájníkem."Vidím že potřebuješ něco dělat,"řekl a usmál se"Co bys řeklavrít Mireldis na skoky?""Vážně můžu?"zeptala jsem se"Musím se ale postarat o Booma.""Ten je ve výběhu."Šla jsem tedy do sedlovny pro sedlo a uzdečku a musela jsem si půjčit přilbu.Tu moji jsem měla plnou písku.Mireldis byla vysoká grošovaná kobylka Hoštýna.Když jsem ji čistila,zvědavě na mě pokukovala,šťouchala mě do ramene a šlo vidět,že se nemůže dočkat.
Za chvíly jsme vyjížděly směrem k jízdárně na ostrůvku.Šla živým,energickým krokem a byla hodně natěšená.Přijeli jsme k jízdárně.Nikdo tam nebyl.objela jsem několik koleček krokem,klusem a cvalem a pak jsem najela na první překážku.
Mireldis se mohutně odrazila a my prosvištěli vzduchem.Její kopyta dopadla na zem za překážkou.pochválila jsem ji a jeli na další překážky.
Poslední skok jsme přejely s velkou rezervou..Kobylka si rozpustile vyhodila zadníma nohama.Přitáhla jsem jí otěže,pochválila ji a dala mrkev.Porom jsem ji pobídla k malé pláži,chtěla jsem ji vzít do vody.
Mireldis vletěla do vody a já byla za chvíly úplně promočená.Chvíly jsme byly ve vodě a pak jsme se vydali domů...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama